Článek pro holky ♥

19. května 2009 v 21:31 | Ela xD |  Já a blog
Jak poznáš ž eho miluješ?:-O
MILUJEŠ HO, KDYŽ:
- si pořád a pořád dokola čteš sms-ky od něj
- když jsi s ním, cítíš se najednou tak plaše a stydlivě
- když na něj myslíš, tvoje srdce bije stále rychleji.
- usmíváš se, když slyšíš jeho hlas
-když se na něj podíváš, vidíš jen jej a nikoho kolem, pro tebe ostatní neexistují
- když slyšíš zamilované texty písní, okamžitě si vzpomeneš na něj
- stává se tvou jedinou myšlenkou
- udělala bys pro něj cokoliv
- během toho, co jsi četla tento text, jsi na něj myslela:-)

-------------------------------------------------------------------------------------------Jak bejt holkou snůů?:)

Možná ti vrtá hlavou jedna otázka - jak být zatraceně takovou, aby tvůj miláček neměl důvod vyměnit tě za jinou? Jak se říká, nikdo není dokonalý, ale přesto známe PĚT věcí, bez kterých to ve vašem vztahu pravděpodobně dříve nebo později začne skřípat. Když si je vezmeš k srdci, můžou ti hodně pomoci!

Po jaké holce kluci touží? Každý z nich na takovou otázku odpoví, že jejich holka má být zároveň jejich nejlepší kamarádka, má být chápavá, přitažlivá… a bla bla bla. Nedá se říct, že by to pravda nebyla, ale ve skutečném vztahu nestačí být pouze kamarádská a usměvavá. O následujících věcech se však nemluví, jsou to jakási tajemství, která máš nyní šanci poznat. Ano, můžou se na první pohled zdát jako detaily a drobné maličkosti, ale jsou něco jako polední potřebné dílky, aby byl krásný obraz z puzzlí kompletní.
1. Nenech ho přemýšlet za sebe
Možná je to docela dobrá zábava, hrát si čas od času na tajemnou vílu, která místo slov používá letmé náznaky a na klukovi je, aby se dovtípil. Věř ale, že tahle hra se brzy omrzí každému. Snem mnoha dívek je, aby si s partnerem dovedly rozumět i beze slov. loveSkutečnost je však taková, že kluci jsou na jakékoliv signály totálně leví a z rajcovního mrknutí nepochopí, jestli chceš jít do kina nebo k němu domů.
Co tedy dělat? Prostě a jednoduše svému miláčkovi řekni, co doopravdy chceš dělat, na co se chceš dívat a kam chceš jít. Usnadní to život vám oběma!
2. Milosrdná lež nezaškodí
Žádný vztah se neobejde bez upřímnosti. Je ovšem důležité být upřímná především v otázkách vážných věci, které se týkají například vašeho vztahu. Kromě toho se však denno denně setkáte se záležitostmi, kdy je šetrnější pravdu zaobalit do poněkud vzhlednějšího svršku. Vsaď se, že žádný kluk asi neuslyší rád, že se ti jeho nejlepší kámoš zdá být jó sexy a jeho máme vaří hrozně. Těmto lžím se říká "milosrdné" lži a většinou jsou snesitelnější než samotná skutečnost.
Co tedy dělat? Až se ti tvůj kluk předvede v nové pruhované košili, která se ti na první pohled bude jevit jako naprostý úlet, neříkej mu, že v ní vypadá jako ztroskotaný námořník. Zeptá-li se tě, jak se ti jeho nová košile líbí, řekni raději "No, je v pohodě, ale v té zelené, co jsi měl včera, se mi líbíš stejně víc!". Nikomu tím přece neublížíš.
3. Stoj si za svými názory
Není vztah, který by byl naprosto bez chybičky, a zároveň nejsou dva lidé, jejichž názory by se na 100% shodovaly úplně ve všem. Není nutné, aby jsi svému miláčkovi odkývala úplně všechno - i argumenty, které považuješ za hloupé. Nemusíš se bát projevit také svůj názor jen proto, aby si tvůj nesouhlas kluk nevyložil nějak špatně.
Co tedy dělat? Budete-li debatovat o důležitých věcech, jakými můžou být třeba tvé plány do budoucna, tvá rodina nebo tvé vyznání, své názory si braň velice dobře. Pokud s nimi nesouhlasí a ani se s nimi nedokáže smířit, měla by ses nad vašim vztahem zamyslet. Další důležitou věcí je totiž také tolerance, pochopení. Není však nic smutnějšího než rozejít se kvůli naprosté hlouposti. loveI zprvu nedůležitě vypadající vypuknutá slovní pře o tom, je-li Ordinace v růžové zahradě propadák, nebo dobrá podívaná, se může zvrtnout ve velkou bitku, která nemusí dopadnout nejlíp. Měj své názory, ale nenech, aby se vašemu štěstí do cesty postavila tvá hrdost a pýcha!
4. Podporuj ho v jeho zájmech
Fotbal a počítačové hry, u kterých tvůj drahý tráví spoustu volného času - také ti některé jeho zájmy připadají jako naprostá ztráta času? Tak pozor! Stejně tak, jako ty sama máš své vlastní koníčky, má na ně nárok on. Stejně tak, jako tobě se možná ty jeho zdají hloupé, se můžou zdát jemu ty tvoje. Stejně tak, jako ty sršíš nadšením, když se ti podaří ukořistit nádhernou značkovou kabelku ve velkých slevách a všechny kámošky ti ji pochvalují, je i on šťastný, když dá při fotbalovém zápase branku a celá tribuna mu tleská.
Co tedy dělat? V žádném případě mu jeho oblíbené činnosti nerozmlouvej. Každý kluk bude nadšením bez sebe, když mu jeho milovaná holka přijde fandit na zápas nebo mu pochválí jeho pracný výtvor, nad kterým trávil v tátově dílně v zahradě dny i noci.
5. Nebuď na něm závislá
Je-li kluk čerstvě zamilovaný, je pro něj hlavním objektem jeho holka. Ale ani to není důvodem, aby se přestal bavit se svými kamarády. Kluci svoji tlupu potřebují přesně jako ty potřebuješ super kámošku, které se můžeš svěřit s jakýmkoliv tajemstvím. Nemůžete proto všechen čas trávit jen spolu - brzy byste se jeden druhého stejně přejedli.
Co tedy dělat? Nebraň svému miláčkovi, aby se stýkal se svými kamarády. Jsi sice jeho holka, ale neznamená to, že se u tebe musí dožadovat povolení k odletu, kdykoliv má v plánu si někam vyrazit bez tebe. Když za tebou přijde s tím, že by rád šel v sobotu večer s kamarády do hospůdky, nedělej uraženou, ale naopak mu popřej hezkou zábavu. Buď si jistá, že další večer si určitě rezervuje jen pro vás dva!

zdro
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KaČeNka→SB♥♥♥loWee♥♥♥ KaČeNka→SB♥♥♥loWee♥♥♥ | Web | 20. května 2009 v 5:41 | Reagovat

takze ho miluju xD....mas new dess zejo??hezkejj mooc :))

2 cumelkaa cumelkaa | Web | 20. května 2009 v 12:42 | Reagovat

čawko!mé milované SB!mas new des?je mega!jo proč tu sem, nedávno si mi psala že budem SB ale že si mně přidáš pozděj!já sem si tě už přidala, ale ty mně ne!tak si mně pls přidej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama